200 zł do Zalando za wyrobienie karty kredytowej w Banku Millennium

0

Bank Millennium zaoferował bardzo ciekawą i atrakcyjną promocję. Za wyrobienie karty kredytowej i wykonanie 5 transakcji, można otrzymać 200 zł w formie bonu do wydania w Zalando. Niestety liczba promocyjnych wniosków jest ograniczona – dlatego warto się pospieszyć.

Z promocji mogą skorzystać osoby, które od 1 stycznia 2016 r. nie posiadały jakąkolwiek głównej karty kredytowej w Banku Millennium. Jeśli przez ostatnie prawie 2 lata nie posiadaliśmy żadnej karty kredytowej, to możemy do 30 listopada 2017 r. przystąpić do promocji. Wymagany jest dostęp do bankowości internetowej – Millnet. Wystarczy złożyć wniosek internetowy o konto – np. za pośrednictwem tego linku – i wtedy będziemy mogli wziąć udział w promocji (chyba, że jesteśmy już klientami Millennium). Promocja może skończyć się przed czasem, jeśli osiągnie limit wysłanych wniosków (800 sztuk).

Aby zgarnąć 200 zł do Zalando, wystarczy wykonać 5 dowolnych transakcji kartą kredytową. Płatności należy wykonać do końca miesiąca następującego po miesiącu, w którym zawarliśmy umowę o kartę kredytową. Jeśli warunki zostaną spełnione, bon otrzymam za pośrednictwem SMS-a.

Regulamin promocji znajdziecie pod tym linkiem

Charakterystyka karty kredytowej w Millennium

Korzystając z karty kredytowej Millennium możemy zyskiwać 5% zwrotu za zakupy w ciągu miesiąca. Umożliwiają to karty Impresja i Alfa. Promowane są płatności u wybranych partnerów. W ciągu całego roku zwrot środków może wynieść maksymalnie 760 zł. Poniżej wrzucam grafikę u jakich partnerów obowiązuje zwrot środków za płatności.

Karta kredytowa pozwala na posiadanie limitu wynoszącego nawet 100 tys. zł. Wydanie karty jest bezpłatne. Podstawowa opłata za korzystanie z karty Alfa lub Impresja wynosi 7,99 zł miesięcznie. Jednak jeśli wykonamy 5 transakcji bezgotówkowych w ciągu miesiąca, ominiemy opłatę. Jeśli wyrobimy kartę, bank automatycznie uaktywni pakiet assistance, który kosztuje 4,99 zł miesięcznie oraz Pakiet Bezpieczeństwa za 3,99 zł miesięcznie. Z pakietów ubezpieczeń można zrezygnować dzwoniąc na infolinię banku.

Tutaj złożycie wniosek o kartę kredytową Impresja lub Alfa

Komentowanie zamknięte do odwołania