200 zł na zakupy w Answear.com za założenie Konta Optymalnego w BGŻ BNP

0

Czytelnicy naszego bloga powinni znać promocje związane z Kontem Optymalnym od BGŻ BNP Paribas. Ciągle dostępna jest atrakcyjna promocja, w której za założenie Konta Optymalnego można zgarnąć bon o wartości 200 zł do wydania w internetowym sklepie Answear.com.

Uczestnikami nowej promocji „Moda na Konto” mogą być osoby, które w ciągu ostatnich 36 miesięcy przed dniem złożenia wniosku nie były posiadaczami ani współposiadaczami rachunku w BGŻ BNP Paribas. Wykluczenie dotyczy także klientów banków BGŻ i BNP Paribas przed ich połączeniem.

Najpierw należy zarejestrować się na stronie promocji – pod tym linkiem. Podczas rejestracji należy wyrazić wymagane zgody – m.in. na przekazanie danych objętych tajemnicą bankową organizatorowi promocji. Następnie na adres mailowy otrzymamy wiadomość z linkiem, za pomocą którego przejdziemy do wniosku o Konto Optymalne.

Wnioski można składać do 10 maja 2018 r. Może zostać zakończona przed tym dniem, jeśli zostanie osiągnięta liczba 1000 złożonych wniosków.

Umowę o konto należy podpisać do 25 maja 2018 r.

Warunki otrzymania kart podarunkowych do Answear.com

Aby otrzymać kartę podarunkową na kwotę 200 zł, wymagane będzie spełnienie trzech prostych warunków.

Aby otrzymać vouchery przewidziane w promocji “Moda na Konto”, w każdym z miesięcy od czerwca do listopada 2018 r. należy:

  • zapewnić wpływy na konto na min. 1000 zł,
  • dokonać transakcji bezgotówkowych kartą na min. 200 zł,
  • wykonać min. 1 przelew aplikacją mobilną GOmobile

Jeśli spełnimy te warunki w okresie czerwiec – sierpień, to otrzymamy pierwszą kartę podarunkową do Answear.com o wartości 100 zł.

O przyznaniu nagrody zostaniemy poinformowani mailowo najpóźniej do 17 września 2018 r. W wiadomości otrzymamy dane do zalogowania się na stronie promocji.  Do 23 września 2018 r. należały uzupełnić dane potrzebne do otrzymania karty – m.in. adres korespondencyjny, na który zostanie wysłana karta podarunkowa. Karta zostanie nadana do 30 września 2018 r.

Analogicznie zdobędziemy drugą kartę podarunkową do Answear. Wtedy warunki promocji należy spełnić w okresie wrzesień – listopad. W tym przypadku informację o przyznaniu nagrody otrzymamy do 14 grudnia 2018 r., a karta zostanie nadana do 31 grudnia.

Karty podarunkowe są ważne do 31 sierpnia 2019 r. oraz do 30 listopada 2019 r.

Kart podarunkowych można użyć wielokrotnie, aż zostanie wyczerpany limit środków (100 zł na jednej karcie).

Tutaj znajdziecie regulamin promocji “Moda na Konto”

Za pomocą tego linku zarejestrujecie się w promocji

Komentowanie zamknięte do odwołania