200 zł na zakupy w Allegro za założenie konta w BZ WBK

0

To druga edycja promocji w której można zdobyć bon na zakupy w Allegro. Wystarczy otworzyć Konto Jakie Chcę w BZ WBK. W zamian otrzymamy voucher na zakupy w Allegro. Za spełnienie prostych wymagań dostaniemy 200 zł do Allegro.

Dla kogo 200 zł na zakupy w Allegro?

Z promocji mogą skorzystać osoby, które w ciągu 12 miesięcy od złożenia wniosku o konto nie posiadały konta osobistego prowadzonego w PLN w Banku Zachodnim WBK.

Oznacza to, że jeśli od 15 stycznia 2017 roku nie posiadaliśmy konta w BZ WBK, to możemy przystąpić do promocji. Czas na złożenie wniosku i zawarcie umowy mamy do 19 stycznia 2018 r. – czyli tylko do końca bieżącego tygodnia. Wniosek o konto można złożyć pod tym linkiem.Umowę można zawrzeć za pomocą przelewu weryfikacyjnego z innego banku (wybrane banki), za pośrednictwem kuriera lub zapośrednictwem weryfikacji w rozmowie wideo z pracownikiem banku.

Do 26 stycznia 2018 r. powinniśmy otrzymać maila lub sms-a potwierdzającego aktywację konta.

Warunki otrzymania 200 zł do Allegro

Aby otrzymać 200 zł na zakupy w Allegro, należy spełnić trzy warunki. Do 10 lutego 2018 r. należy zalogować się do bankowości internetowej oraz zapewnić wpływy na koncie na min. 500 zł. Do tego dnia musimy również wykonać transakcje bezgotówkowe BLIKIEM lub kartą na min. 150 zł.

Jeśli spełnimy powyższe warunki, to do 28 lutego 2018 roku, na adres mailowy podany przy rejestracji, zostanie przesłany voucher na zakupy w Allegro. Liczba bonów jest ograniczona i wynosi 300 sztuk. Kto pierwszy, ten lepszy!

Regulamin promocji znajdziecie tu

Za pomocą tego linku złożycie wniosek o Konto Jakie Chcę

Komentowanie zamknięte do odwołania