200 zł za przeniesienie konta do Credit Agricole

1

Ruszyła kolejna edycja promocji w Credit Agricole, w której to za przeniesienie rachunku możemy otrzymać 200 zł premii. Z promocji „Przenieś konto do Credit Agricole” można skorzystać do końca czerwca 2017 r. Wystarczy, że zapewnimy wpływy na koncie i zlikwidujemy rachunek w innym banku, jednocześnie przenosząc konto do Credit Agricole.

Dla kogo?

Promocja jest przeznaczona dla nowych klientów, którzy w czasie 1 roku od daty otworzenia konta nie byli posiadaczami żadnego rachunku w Credit Agricole prowadzonego w innym pakiecie niż Pakiet depozytowy. Dokładnie regulamin tak określa uczestników promocji:

Z Promocji nie może  skorzystać  Klient, który w okresie do 1 roku przed datą otwarcia Konta była Posiadaczem Konta indywidualnego lub jednym z Posiadaczy Konta wspólnego prowadzonego przez Bank w pakiecie innym niż Pakiet Depozytowy.

Spełniając powyższy warunek, możemy przystąpić do promocji i złożyć wniosek na tej stronie.

Następnie należy zawrzeć umowę o konto oraz zawnioskować o kartę debetową. Należy także zawrzeć jednocześnie umowę Bankowości Elektronicznej CA24. Składając wniosek musimy pamiętać o wyrażeniu zgody na działania marketingowe Banku oraz wyrazić zgodę na otrzymywanie informacji handlowych drogą elektroniczną, a także podać w tym celu swój numer telefonu komórkowego oraz adres poczty elektroniczne (e-mail)

Ważnym krokiem będzie złożenie pełnomocnictwa w oddziale Credit Agricole, które umożliwi przeniesienie konta. Bank dzięki temu będzie mógł zamknąć nasze stare konto w innym banku i otworzyć rachunek osobisty w Credit Agricole. W pełnomocnictwie należy podać:

 • nazwę dotychczasowego banku
 • nr rachunku bankowego
 • dyspozycję zamknięcia rachunku w dotychczasowym banku
 • nazwę i adres instytucji przekazującej wynagrodzenie, która ma być powiadomiona przez Credit Agricole o zmianie  rachunku bankowego przez klienta

Pełnomocnictwo powinno zostać złożone w momencie zawierania umowy o konto lub w ciągu 7 dni o podpisania umowy o konto w Credit Agricole. Niestety będziemy musieli to zrobić osobiście w oddziale banku.

Premia za wpływy na konto

Gdy zawrzemy umowę z Credit Agricole, musimy spełnić jeszcze jeden warunek. Miesięcznie należy zapewnić wpływy na konto na kwotę min. 3 tys. zł. Taka kwota musi wpływać na nasz nowy rachunek przez trzy kolejne miesiące od założenia konta w Credit Agricole. Wpływy nie muszą być wynagrodzeniem za pracę. Wystarczy przelew  z innego rachunku.

Jeśli spełnimy powyższe warunki, otrzymamy 200 zł do końca miesiąca następującego po miesiącu od spełnienia warunków. Promocja trwa do 30 czerwca 2017 r.

Tutaj jest dostępny regulamin promocji.

Polecam sprawdzić tabelę opłat i prowizji pod tym adresem.

W ramach promocji możemy otworzyć jeden z rachunków:

 • 1Konto
 • Konto PROSTOoszczędzające
 • Konto PROSTOoszczędzające PLUS
 • Konto PROSTOoszczędzające PREMIUM

Polecane Konto PROSTOoszczędzające PLUS wiąże się z następującymi kosztami:

 • Opłata miesięczna za konto wynosi 0 zł, jeśli na konto w ciągu miesiąca wpłynie min. 1 500 zł (w innym przypadku zapłacimy 9,90 zł)
 • Opłata miesięczna za kartę to 0 zł, jeśli na konto wpłynie min. 1 500 zł i suma transakcji bezgotówkowych wyniesie min. 500 zł (w innym przypadku koszt to 7,90 zł)

Tutaj złożycie wniosek o konto w Credit Agricole i weźmiecie udział w promocji.

1 komentarz

 1. Dodatkowo do promocji Przenieś konto do Credit Agricole i zyskaj 200 zł Jakby ktoś potrzebował kod polecenia na dodatkowe 50zł: to mam kod polecenia to : 2511325 i drugi żony : 2499800
  Każda osoba korzystająca z kodu otrzyma 50 zł