200 zł premii za otworzenie Konto 360º w Banku Millennium

0

Bank Millennium co jakiś czas wynagradza nowych klientów, którzy otworzą Konto 360º. W tej chwili do zdobycia jest 200 zł premii, które otrzymamy za spełnienie prostych warunków.

Do akcji promocyjnej związanej z Kontem 360° mogą przystąpić nowi klienci. W promocji nie wezmą udziału:

  • obecni posiadacze jakiegokolwiek produktu w Banku Millennium (dosłownie wszyscy – nawet osoby posiadające jakieś środki w funduszach inwestycyjnych w Millennium TFI)
  • osoby uczestniczące w którejkolwiek akcji promocyjnej lub sprzedaży premiowej Konta 360° lub Konta 360° Student, organizowanej przez Bank lub inny podmiot, w ramach której otworzyli Konto 360° lub Konto 360° Student
  • osoby zarejestrowane jako wnioskodawcy o jakikolwiek produkt w Millennium, których wniosek jest obecnie procesowany.

W skrócie, jeśli nigdy wcześniej nie byliście klientami Millennium i nie braliście udziału w żadnej promocji – to możecie skorzystać z tej.

Wnioski o konto można składać do 27 lipca 2018 r. – można to zrobić za pomocą tego linku. Umowę należy podpisać najpóźniej do 31 lipca 2018 r. Przy okazji zakładania konta należy zaakceptować regulamin promocji i wyrazić wymagane zgody.

Jak otrzymać premię 200 zł?

Aby zdobyć 200 zł w postaci pieniężnej, trzeba wykazać aktywność w korzystaniu z rachunku w Millennium. 200 zł zostanie przyznane, jeśli w każdym z dwóch miesięcy – w sierpniu i wrześniu 2018 r. – zasilimy konto kwotą min. 1000 zł i wykonamy minimum jedną transakcję bezgotówkową miesięcznie. Jeśli powyższe warunki zostaną spełnione, to premia zostanie przelana na konto do 15 października 2018 r.

Tutaj znajdziecie regulamin promocji, który należy zaakceptować przy wnioskowaniu o Konto 360°.

Warunki Konta 360° i inne produkty w ofercie Banku Millennium

Konto 360° jest rachunkiem warunkowo darmowym. Oznacza to, że jeśli chcemy aby rachunek pozostał bezpłatny, musimy spełnić odpowiednie warunki. Akurat w tym przypadku wystarczy spełnić warunki, które pokrywają się z warunkami wyżej opisanej promocji (min. 1000 zł miesięcznych wpływów i jedna transakcja bezgotówkowa w ciągu miesiąca). Wtedy wszystkie przelewy, wypłaty z bankomatów i korzystanie z karty będą darmowe. Bez spełniania warunków miesięczny koszt prowadzenia konta to 7 zł, a za kartę 8 zł.

W ramach oferty Millennium dostępny jest także program poleceń – Lubię to polecam. Można do niego przystąpić po założeniu konta w banku – w serwisie transakcyjnym Millennium lub w aplikacji mobilnej. W programie poleceń można zgarnąć m.in. 80 zł do wydania w Empiku lub Zalando, 4 bilety do Multikina lub możliwość założenia lokaty w Millennium na 4% w skali roku na okres 3 miesięcy. Warunkiem otrzymania jednej z nagród jest polecenie konta znajomemu oraz wydanie w ciągu 30 dni od założenia konta 360 zł kartą lub BLIKiem.

Tutaj można znaleźć regulamin programu poleceń

Bank Millennium oferuje również konto oszczędnościowe na 2,7 proc. w skali roku. Oprocentowanie obowiązuje przez 3 miesiące do kwoty 100 tys. zł.

Tutaj weźmiecie udział w promocji Millennium i skorzystacie z oferty tego banku

Komentowanie zamknięte do odwołania