20 zł na zakupy w Allegro za pierwszą transakcję BLIKIEM

0

Większość czytelników mogło słyszeć o BLIKU. Jest to metoda płatności mobilnych stworzona przez kilka polskich banków. Wykonując transakcję nie potrzebna jest nam karta płatnicza. Wystarczy telefon z aplikacją naszego banku. W celu przyciągnięcia do BLIKA kolejnych użytkowników co jakiś czas są organizowane promocje. Tym razem można zdobyć 20 zł rabatu na zakupy w Allegro. Wystarczy do tego wykonanie jednej płatności mobilnej BLIKIEM.

W aktualnej promocji możemy zdobyć rabat na zakupy o wartości 20 zł. Zniżkę otrzymamy dokonując pierwszej płatności za pomocą BLIKA w serwisie Allegro. Aby wziąć udział w promocji, musimy posiadać aktywne konto na Allegro. Przy tym wymagane jest wyrażenie zgód marketingowych, które znajdziemy na Allegro, przechodząc kolejno między zakładkami „Moje Allegro -> Moje konto -> Ustawienia -> Powiadomienia -> Informacje handlowe firm współpracujących z Grupą Allegro”

Rabat otrzymamy jeśli w okresie do 30 listopada 2017 r. zapłacimy za zakupy na Allegro min. 50 zł (nie uwzględnia się ceny przesyłki). Oczywiście płatność musi odbyć się za pomocą BLIKA, wykorzystując aplikację mobilną naszego banku (warto zaznaczyć, że nie wszystkie banki mają w swoich aplikacjach mobilnych dostęp do BLIKA).

Tylko tyle wystarczy do zgarnięcia rabatu. Zniżkę możemy wykorzystać w ciągu 14 dni od otrzymania przy okazji kolejnych zakupów w Allegro.

Do rozdania jest 84 tys. sztuk kuponów rabatowych.

Polecam sprawdzić regulamin promocji pod tym linkiem.

Komentowanie zamknięte do odwołania