150 zł za założenie darmowego Konta 360° w Millennium i zainstalowanie aplikacji Goodie

0

Bank Millennium cyklicznie uruchamia kolejne promocje związane z ichniejszym rachunkiem osobistym. Konto 360° to jeden z lepszych rachunków na rynku. Millennium w jego ramach oferuje również dostęp do innych atrakcyjnych produktów oszczędnościowych takich jak konto oszczędnościowe i lokaty. W nowej promocji, za spełnienie prostych warunków, można zyskać 150 zł premii.

Promocja jest przeznaczona dla nowych klientów, którzy nie byli posiadaczami ani współposiadaczami rachunku w Banku Millennium po 1 kwietnia 2015 r. Z promocji nie skorzystają także osoby, które złożyły wniosek o konto, ale nie zawarły jeszcze umowy.

Jak zdobyć 150 zł premii?

Na wstępie należy złożyć wniosek o Konto 360° (osoby do 26. roku życia mogą wybrać Konto 360° Student) – np. za pomocą tego linku. Wnioski o otwarcie rachunku można składać do 20 grudnia 2017 r. Zawnioskować należy także o kartę debetową. Umowę o konto trzeb zawrzeć do 31 grudnia 2017 r., wyrażając przy tym wymagane zgody w promocji.

Do 31 grudnia należy także zainstalować aplikację Goodie na naszym smartfonie. Do rejestracji będzie potrzebny adres e-mail podany przy składaniu wniosku o konto w Millennium. Aplikacji musi pozostać na naszym smartfonie do końca trwania promocji.

Warunkiem otrzymania premii 150 zł jest zasilenie konto na min. 1000 zł w styczniu i lutym 2018 oraz wykonanie minimum jednej transakcji bezgotówkowej w każdym z tych miesięcy (kartą lub BLIKIEM). Warto dodać, że spełnienie obu warunków oznacza równocześnie zwolnienie z opłat za konto.

Premia zostanie wypłacona 14 marca 2018 r. Do tego czasu musimy posiadać konto w Millennium i aplikację Goodie.

Należy również wspomnieć o samej aplikacji. Apka Goodie pozwala na otrzymywanie informacji o kuponach, promocjach, wyprzedażach oraz kodach rabatowych. Dzięki promocji można kupić tańsze bilety do kina, zamówić taniej jedzenie lub dostać rabat do takich sklepów jak: H&M, C&A, Reserved, Rossmann. Dzięki niej sprawdzimy także gazetki promocyjne sklepów typu Lidl czy Biedronka.

Tutaj zamieszczam regulamin promocji.

Co oferuje Konto 360°?

Korzystanie z Konta 360° kosztuje 4,99 zł miesięcznie. Jednak spełnienie warunków promocji sprawi, że rachunek stanie się całkowicie darmowy. Za prowadzenie konta, korzystanie z karty i wypłaty z bankomatów nie zapłacimy nic. Z kolei zakładając Konto 360° Student do uniknięcia opłat wystarczy wykonanie jednej transakcji kartą w ciągu miesiąca na dowolną kwotę.

Warto dodać, że Millennium oferuje niezłe warunki na rachunku oszczędnościowym. Konto Oszczędnościowe Profit gwarantuje 2,5 proc. w skali roku. Oprocentowanie obowiązuje do kwoty 100 tys. zł. Konto można założyć tutaj za pomocą tego linku.

Tutaj przejdziesz do wniosku o Konto 360° i weźmiesz udział w promocji

Komentowanie zamknięte do odwołania