150 zł na zakupy w empik.com dla klientów Pekao SA

0

Pekao SA raczej nie jest liderem wśród organizowania promocji bankowych. Niedawno jednak pojawiła się odświeżona aplikacja mobilna banku – PeoPay. W związku z tym bank postanowił wynagrodzić użytkowników nowej aplikacji. W sumie do zdobycia jest 150 zł do wydania w sklepie empik.com.

Warunki promocji

Warunki promocji są banalne. Wystarczy posiadać konto osobiste w Pekao. Jeśli chcemy skorzystać z promocji, musimy zarejestrować się na stronie promocji – pod tym adresem.

Premię można zdobyć w kilku turach. W sumie do zgarnięcia jest 150 zł. Pierwsze 50 zł można otrzymać za zalogowanie się do nowej aplikacji mobilnej PeoPay do 28 lutego 2018 roku. W zmian otrzymamy bon w cyfrowej postaci o wartości 50 zł do wydania w sklepie empik.com. Wynagrodzone zostaną osoby, które nigdy wcześniej nie zalogowały się do aplikacji mobilnej Pekao.

Kolejne bony można zdobyć za wykonanie płatności przy pomocy PeoPay wykorzystując przy tym portfel MasterPass. 25 zł do wydania w empik.com otrzymamy za płatność na min. 10 zł. Aby otrzymać bon, transakcję należy wykonać do końca lutego 2018 r.

W ten łatwy sposób możemy zdobyć 75 zł – czyli połowę przewidzianej premii. Kolejne 75 zł można zgarnąć za polecenie oferty Pekao znajomy. Za każdą osobę, która za pomocą naszego specjalnego kodu zarejestruje się na stronie promocji, otrzymamy 25 zł. Maksymalnie można polecić 3 osoby. Każda z polecanych osób, również będzie musiała zalogować się do aplikacji i wykonać przynajmniej jedną transakcję za pomocą PeoPay. Kody do polecania otrzymamy w ciągu 3 dni od rejestracji na stronie promocji.

Vouchery na zakupy w empik.com zostaną wysłane na podany podczas rejestracji adres e-mail w ciąg 14 dni od spełnienia warunków promocji.

Tutaj znajdziecie regulamin promocji od Pekao SA.

Komentowanie zamknięte do odwołania