150 zł do wydania na stacji benzynowej za założenie konta firmowego w PKO BP

0

PKO BP już wcześniej promował swoje konto firmowe i dorzucał do niego różne premie, bonusy i nagrody. Nowa promocja związana z rachunkiem firmowym pozwala zdobyć kartę podarunkową do wykorzystania na stacjach benzynowych Orlen. Wystarczy otworzyć konto dla firm w PKO BP i spełnić prosty warunek.

Promocja PKO jest skierowana do nowych klientów firmowych, których NIP nie widnieje w systemie banku. Z tego wynika, że z promocji są wykluczeni tylko posiadacze konta firmowego w PKO BP. Jeśli posiadamy tam inne produkty, to możemy skorzystać z promocji.

Jeśli spełniamy warunek statusu nowego klienta, możemy przystąpić do promocji. Najpierw należy złożyć wniosek o konto – np. za pomocą tego linku i zawnioskować o rachunek firmowy i kartę debetową MasterCard. W pierwszym etapie promocji umowę musimy podpisać do 11 września 2017 r. (drugi etap trwa od 1 listopada do 31 grudnia 2017 r.)

Po aktywacji konta wystarczy wykonać transakcje kartą debetową na min. 200 zł w ciągu 30 dni od podpisania umowy.

Tylko tyle wystarczy, aby otrzymać kartę podarunkową o wartości 150 zł do wydania na stacjach Orlen. Kartę otrzymamy w ciągu 30 dni o spełnienia warunków promocji. Jak wcześniej wspomniałem, promocja jest podzielona na dwa etapy. W I etapie do zdobycia jest 3500 sztuk kart podarunków. W II etapie (1.11-31.12.17) do zdobycia jest 2000 sztuk kart.

W razie wątpliwości polecam sprawdzić regulamin promocji – pod tym linkiem.

Charakterystyka Konta Firmowego PKO

Jeśli prowadzimy firmę o stażu działalności krótszym niż 12 miesięcy, to rachunek firmowy w PKO jest bezpłatny przez pierwsze 6 miesięcy od założenia konta. Po okresie promocyjnym opłata za konto wyniesie 25 zł. Opłaty można uniknąć, jeśli wykonamy przelew do ZUS i dokonamy transakcji kartą na kwotę min. 500 zł.

Darmowe przelewy są ograniczone do 30 sztuk w miesiącu. Za kolejne zapłacimy 1 zł za jeden przelew.

Karta debetowa posiada opłatę roczną, która wynosi 30 zł (przeciętnie 2,5 zł miesięcznie). Przez pierwsze 12 miesięcy od otworzenia konta opłata nie jest pobierana.

Tutaj złożysz wniosek o konto firmowe w PKO BP i weźmiesz udział w promocji

Komentowanie zamknięte do odwołania