150 zł do pyszne.pl za założenie Konta Jakie Chcę w BZ WBK

0

To już druga edycja promocji BZ WBK, w której można zdobyć 150 zł do wykorzystania w serwisie pyszne.pl. Uczestnicy promocji „Piłkarska strona Konta Jakie Chcę” otrzymają voucher, jeśli założą rachunek w BZ WBK i spełnią proste warunki.

Do promocji mogą przystąpić osoby, które są uważane za nowych klientów – czyli takie, której nie posiadały żadnego rachunku osobistego w Banku Zachodnim w ciągu ostatnich 12 miesięcy. Mowa tylko o rachunkach złotowych klientów detalicznych. Osoby posiadające kartę kredytową, rachunek walutowy lub konto oszczędnościowe w BZ WBK – mogą przystąpić do tej promocji.

Jeśli nic nie stoi na przeszkodzie w przystąpieniu do promocji – to na początku należy złożyć wniosek o Konto Jakie chcę – na tej stronie. Podczas składania wniosku należy zdecydować się także na kartę debetową oraz wyrazić odpowiednie zgody (m.in. na kontaktowanie się z nami w celach marketingowych). Umowę o konto musimy zawrzeć do 14 lipca 2018 r. Można to zrobić za pomocą przelewu weryfikacyjnego, wideorozmowy lub kuriera.

Jak otrzymać 150 zł do wydania w pyszne.pl?

W tej promocji możemy zdobyć dwa vouchery – jeden o wartości 50 zł, drugi o wartości 100 zł. Pierwsze 50 zł otrzymamy za samo podpisanie umowy. 100 zł zdobędziemy za wykonanie transakcji bezgotówkowych kartą lub BLIKiem na kwotę min. 150 zł. Czas na to mamy do 31 lipcu 2018 r.

UWAGA! W sumie do rozdania jest 1600 voucherów (800 po 50 zł i 800 po 100 zł).

Elektroniczne vouchery zostaną wysłane na naszego maila do 31 sierpnia 2018 r. Kody można wykorzystać do 31 grudnia 2018 r.

Tutaj znajdziecie regulamin promocji

Konto Jakie Chcę zostało opisane tutaj

Klikając tutaj złożysz wniosek o rachunek osobisty w BZ WBK i weźmiesz udział w promocji

Komentowanie zamknięte do odwołania