110 zł za założenie eKonta i szybkie zasilenie rachunku w mBanku

2

Do końca listopada – czyli jeszcze przez tydzień – można skorzystać z promocji mBanku, w której do zdobycia jest 110 zł premii. Wystarczy jak najszybciej zasilić środkami pieniężnymi nowo otworzony rachunek. Oprócz tego mBank gwarantuje niezmienność opłat pobieranych za korzystanie z konta – a warto dodać, że rachunek jest jednym z tańszych na rynku.

Promocja jest przeznaczona dla nowych klientów, którzy nie posiadali rachunku bankowego w mBanku od 1 stycznia 2016 r. Według regulaminu są to klienci, którzy posiadali lub dalej posiadają rachunki o numerze rozliczeniowym 1140 2004 lub 1140 2017.

Z promocji nie skorzystają również osoby, które złożyły wniosek o eKonto, ale nie podpisały jeszcze umowy o rachunek oraz osoby wnioskujące o otworzenie rachunku wspólnego.

Aby przystąpić do promocji, należy złożyć wniosek o eKonto np. – pod tym linkiem. Czas na to mamy do 30 listopada 2017 r. Umowę można zawrzeć w placówce mBanku lub za pośrednictwem kuriera.  Sama promocja trwa do 31 grudnia 2017 r.

Warunki otrzymania 110 zł premii

Warunki promocji są bardzo proste. Wystarczy po otworzeniu konta jak najszybciej zasilić rachunek środkami pieniężnymi. Jeżeli uczestnik promocji w terminie do 3 dni kalendarzowych włącznie licząc od dnia następującego po dniu podpisania umowy, zasili eKonto promocyjne jednorazową kwotą min. 500 zł – otrzyma 110 zł premii.

Po spełnieniu powyższego warunki premia zostanie wypłacona na eKonto do 31 grudnia 2017 r.

Tutaj znajduje się regulamin promocji “110 zł za szybkie zasilenie rachunku”

Co oferuje eKonto w mBanku?

Konto w mBanku należy do jednego z lepszych i tańszych na rynku. mBank przez 24 miesiące od otworzenia rachunku gwarantuje:

  • bezpłatne prowadzenie konta w przypadku eKonta z taryfą standard,
  • brak opłat za przelewy internetowe w złotówkach,
  • bezpłatne wypłaty kartą od 100 zł z bankomatów sieci Planet Cash, Euronet i BZ WBK w Polsce (prowizja za wypłatę poniżej 100 zł wynosi 1,30 zł),
  • bezpłatne płatności bezgotówkowe i wypłaty z bankomatów za pomocą BLIKA,
  • bezpłatne korzystanie z karty debetowej przy 5 transakcjach w miesiącu (inaczej opłata wyniesie 4 zł).

Tutaj złożysz wniosek o eKonto w mBanku i zgarniesz łatwe 110 zł premii

2 komentarze

  1. Skorzystałam z tej promocji i kilka dni temu otrzymałam nagrodę 110 zł. Teraz mam pytanie, czy np. już teraz mogę zamknąć to konto? Niby nagrodę już otrzymałam, ale czytam, że promocja trwa do 31.12.2017r. i zastanawiam się, czy ta data zobowiązuje nie do utrzymanie aktywnego konta do tego czasu?