110 zł premii za założenie rachunku młodzieżowego mKonto m w mBanku

0

mBank kolejny raz zorganizował promocję związaną z młodzieżowym rachunkiem – mKonto m. Podobnie jak w poprzednich edycjach do zagarnięcia mamy premię pieniężną – tym razem 110 zł. Wystarczy założyć konto dla młodych i spełnić proste warunki – czytaj: wykonać określoną liczbę transakcji bezgotówkowych.

mKonto m jest przeznaczone dla osób młodych – od 16 do 24 lat. Premię w promocji mogą jednak zagarnąć tylko te osoby, które skończyły 18 lat.

Z promocji mogą skorzystać nowi klienci banku, którzy nie posiadali żadnego rachunku w mBanku od 1 stycznia 2016 r.

Na wstępie należy złożyć wniosek o konto – co możecie zrobić za pomocą tego linku. Następnie należy zawrzeć umowę. Można to zrobić za pośrednictwem kuriera. Umowę trzeba podpisać do 30 listopada 2017 r.

Premię otrzymamy, jeśli w kolejnym miesiącu, po miesiącu podpisania umowy, zalogujemy się do aplikacji mobilnej mBanku i wykonamy 8 transakcji kartą na dowolne kwoty. Za spełnienie tych warunków otrzymamy 55 zł. Kolejne 55 zł otrzymamy, jeśli spełnimy te same warunki, w następnym miesiącu. Przykład: otwierając konto we wrześniu, aby otrzymać obie premie, będziemy musieli spełnić warunki promocji w październiku i listopadzie. Wtedy premia znajdzie się na nowo otworzonym koncie w listopadzie i grudniu.

Warunki eKonta m

eKonto m jest skierowane do młodych klientów, przez co posiada bardzo dobre warunki. Osoby do 20. roku życia nie zapłacą nic za korzystanie z konta i kart debetowej. Wypłaty z bankomatów także są bezpłatne.

Starsi klienci – czyli w wieku od 21 do 24 lat, także mogą liczyć na atrakcyjne warunki. Prowadzenie konta, korzystanie z karty debetowej oraz wypłaty z bankomatów są bezpłatne jest. Jednak koszty poniesiemy, jeśli kwota wypłaty z bankomatów będzie niższa niż 50 zł. Wypłacając mniej zapłacimy 1,3 zł za wypłatę (w tym przypadku BLIK jest darmową opcją wypłaty). Z kolei karta debetowa będzie darmowa, jeśli w ciągu miesiąca wykonamy nią co najmniej 5 transakcji.

Radzę sprawdzić regulamin promocji pod tym linkiem

Za pomocą tego linku złożysz wniosek o eKonto m i weźmiesz udział w promocji

Komentowanie zamknięte do odwołania