Do 1000 zł premii za założenie i aktywne korzystanie z eKonta w mBanku

0

mBank niezmiennie oferuje swój podstawowy rachunek osobisty eKonto w ramach promocji. Dzięki temu, aktywni klienci mogą liczyć nawet na 650 zł premii w postaci zwrotu od transakcji bezgotówkowych. Oprócz tego, uczestnicy promocji mogą zdobyć 100 zł na strat za spełnienie prostych warunków i do 250 zł premii z poleceń eKonta. Łącznie do zdobycia jest 1000 zł premii.

Promocja jest dostępna dla nowych klientów, którzy nie posiadali rachunku bankowego w mBanku od 1 stycznia 2016 r. Z promocji nie skorzystają również osoby, które złożyły wniosek o eKonto, ale nie podpisały jeszcze umowy o rachunek.

Aby przystąpić do promocji, należy najpierw zarejestrować się na specjalnej stronie akcji – pod tym linkiem. Po rejestracji i aktywacji konta na stronie promocji, powinniśmy otrzymać specjalny link, który zaprowadzi nas do wniosku o eKonto. Zawnioskować należy także o kartę debetową. Wniosek o konto i kartę trzeba wysłać do 18 grudnia 2017 r.

100 zł premii za transakcje

Gdy już zawrzemy umowę o konto w mBanku, będziemy mogli zacząć spełniać warunki promocji. W celu zdobycia 100 zł premii na start wystarczy wykonać min. 5 transakcji bezgotówkowych na dowolną kwotę (uznawane są płatności kartą, BLIKIEM, smartfonem oraz internetowe przelewy na rachunek zewnętrzny).

Informacja o otrzymaniu premii przyjdzie do nas najpóźniej do 28 lutego 2018 r. Od tego momentu należy uzupełnić dane na stronie promocji wymagane do otrzymania premii. Premia powinna zostać wypłacona do 2 marca 2018 r.

Nawet 250 zł z poleceń eKonta

Będąc klientem mBanku możemy wziąć udział w programie poleceń. Po zarejestrowaniu się na stronie promocji będziemy mogli wygenerować specjalny link, który posłuży do polecania eKonta w mBanku. Jeśli my oraz osoba polecana spełnimy warunki promocji (wykonanie min. 5 transakcji bezgotówkowych), to za jedno skuteczne polecenie osoba polecana i my otrzymamy po 50 zł. Maksymalnie można polecić 5 kont – czyli w sumie do zdobycia jest 250 zł premii.

Tutaj znajduje się regulamin promocji „eKonto z Bonusem”

Zwrot środków za transakcje – do 650 zł

mBank zwraca nam 4% wartości transakcji kartą oraz/lub BLIK-iem. Moneyback będzie wypłacany na rachunek eKonto co miesiąc. Miesięcznie można zdobyć maks. 130 zł. Zwroty za transakcje możemy zgarniać przez 5 miesięcy. Maksymalnie do zdobycia jest 650 zł. Zwrot środków będzie wypłacany w kolejnym miesiącu kalendarzowym, po którym spełniliśmy warunki otrzymania zwrotu.

mBank wymaga od nas spełnienia jeszcze trzech warunków, aby otrzymać zwrot za transakcje. W ciągu miesiąca należy wykonać transakcje bezgotówkowe kartą lub BLIK-iem na min. 250 zł. Poza tym, każdy uczestnik promocji musi zapewnić miesięcznie wpływy na min. 1000 zł. Ostatnim warunkiem jest zalogowanie się do bankowości mobilnej przynajmniej raz w ciągu miesiąca.

Tutaj znajdziecie regulamin promocji „Lepiej z eKontem”

Charakterystyka eKonta w mBanku

eKonto Standard to bardzo dobry rachunek osobisty. Konto może być bezpłatne, jeśli będziemy aktywnie z niego korzystać. Standardowa opłata za korzystanie z karty wynosi 4 zł. Jeśli wykonamy 5 transakcji bezgotówkowych w ciągu miesiąca, opłata zostanie zniesiona. Darmowe wypłaty z bankomatów są możliwe w sieciach mBanku, BZ WBK, Euronetu i Planet Cashu – pod warunkiem, że kwota wypłaty wyniesie min. 100 zł (poniżej tej sumy zapłacimy 1,3 zł). Bezpłatne wypłaty umożliwia za to aplikacja BLIK. Za wypłaty w pozostałych bankomatach zapłacimy 7 zł.

24 miesiące niezmienności opłat i prowizji

Podobnie jak w przypadku promocji rachunku firmowego, mBank gwarantuje brak podstawowych opłat 2 lata od podpisania umowy. Prowizje za wypłaty z bankomatów, opłata za prowadzenie konta oraz przelewy internetowe w złotych na rachunki zewnętrzne pozostaną bezpłatne przez 24 miesiące. Bank jednak nie gwarantuje niezmienności opłaty za korzystanie z karty.

Tutaj zarejestrujesz się w promocji i będziesz miał szansę na zdobycie do 1000 zł premii

Komentowanie zamknięte do odwołania