100 zł za założenie rachunku w Alior Banku i do 250 zł za skuteczne polecenia Konta Jakże Osobistego

0

Jeszcze przez dwa tygodnie możecie skorzystać z promocji Alior Banku, w której do zdobycia jest 100 zł premii. Dodatkowo wynagradzane będą osoby, które skutecznie polecą rachunek w Aliorze. W zmian za jednego nowego klienta można otrzymać 50 zł premii.

Tak jak w przypadku większości promocji i tym razem z opisywanej akcji mogą skorzystać tylko nowi klienci. Za takich uznaje się osoby, które nie posiadały żadnego konta w Alior Banku w ciągu ostatnich 2 lat.

„(osoba przystępująca do promocji) jest nowym klientem Banku, tj. osobą, która w okresie dwóch lat przed datą złożenia wniosku o otwarcie Konta nie posiadała konta w Alior Banku oraz Kantorze Walutowym Alior Banku, a także nie posiadała Karty Kibica Alior Bank”.

Jeśli możemy przystąpić do promocji, to pierwszym krokiem będzie zarejestrowanie się na tej stronie. Po rejestracji, na podany przez was adres mailowy przyjdzie wiadomość z dedykowanym linkiem. Za jego pomocą należy złożyć wniosek o rachunek w Alior Banku – Konto Jakże Osobiste. Przy okazji wnioskujemy również o kartę debetową. Dodatkowo należy wyrazić odpowiednie zgody – m.in. na przetwarzanie danych osobowych w celach marketingowych. Czas na przystąpienie do promocji mamy do 31 marca 2018 roku. Umowę należy zawrzeć w ciągu 30 dni od złożenia wniosku.

Jak otrzymać 100 zł premii?

Aby zdobyć premię 100 zł, musimy w ciągu 45 dni założenia rachunku spełnić dwa warunki. W ciągu 1,5 miesiąca należy zapewnić wpływy na konto na min. 1000 zł oraz wykonać przynajmniej jedną transakcję bezgotówkową kartą lub BLIKiem. Uznawane są płatności wykonane przez internet oraz w sklepach stacjonarnych. Jednak nie wszystkie transakcje będą honorowane. Wykluczone są płatności określone kodami MCC:

 • 7995, określający kasyna oraz zakłady bukmacherskie i im podobne,
 • 8999, określający profesjonalne usługi, nieklasyfikowane pod innymi kodami MCC, o ile płatność zidentyfikowana jest jako zagraniczna (country code inny niż Polska),
 • 4111, określający m.in. usługi transportowe,
 • 6012, określający instytucje finansowe,
 • 6211, określający brokerów ubezpieczeniowych,
 • 6051, określający przekazy pieniężne w instytucjach finansowych,
 • 4829, określający internetowe przekazy pieniężne,
 • 4900, określający płatności za rachunki elektryczne, gazowe, sanitarne i wodne.

Jeśli spełnimy warunki promocji, to do 22 czerwca 2018 r. powinniśmy otrzymać informacje o otrzymaniu premii. 100 zł zostanie wypłacone do 29 czerwca 2018 r.

Pod tym linkiem znajdziesz regulamin promocji

Program poleceń w Alior Banku

Oprócz standardowej premii, klienci Alior Banku mogą zdobyć do 250 zł za polecanie Konta Jakże Osobistego. Za jedną osobę, która skorzysta z naszego zaproszenia otrzymamy 50 zł. Maksymalnie można polecić 5 osób czyli zdobyć 250 zł. Do zdobywania premii potrzebny nam będzie specjalny link, za pomocą którego nowi klienci będą mogli założyć konto w Aliorze. Link wygenerujemy na stronie promocji w zakładce „Program Polecający”. 50 zł otrzymamy, jeśli nasz znajomy zarejestruje się w promocji Aliora i spełni te same warunki, które my musieliśmy spełnić w promocji (1 tys. zł wpływów i 1 transakcja bezgotówkowa). Premiowani będą wyłącznie nowi klienci.

Warunki oferty Konta Jakże Osobistego

Nowe konto może być bezpłatne w prowadzeniu – pod warunkiem, że w ciągu miesiąca zapewnimy wpływy na rachunek w wysokości min. 1500 zł. Nie spełnienie tego wymogu będzie oznaczać poniesienie opłaty w wysokości 10 zł miesięcznie. Uprzywilejowani są klienci poniżej 26. roku życia – ci mogą liczyć na zwolnienie z warunku dotyczącego zapewnienia wpływów.

Nic nie zapłacimy także za przelewy internetowe oraz transakcje wykonane za pomocą BLIKa. Każdy klient podczas konfiguracji konta będzie mógł wybrać dwie dodatkowe funkcje, które nie będą wiązały się z ponoszeniem kosztów. Do wyboru będą m.in.:

 • wypłaty z bankomatów w całej Polsce,
 • wypłaty z bankomatów za granicą,
 • pakiet przelewów natychmiastowych,
 • zwrot za płatności zbliżeniowe telefonem,
 • limit w rachunku bez odsetek przez 10 dni.

Wybór kolejnej (trzeciej) funkcji będzie kosztować 3,5 zł miesięcznie.

Warto wspomnieć, że Alior Bank posiada w swojej ofercie również rachunek oszczędnościowy – Konto Lokacyjne z oprocentowaniem 2,5% w skali roku. Oprocentowanie obowiązuje przez 4 miesiące do kwoty 100 tys. zł.

Tutaj założysz konto w Alior Banku i weźmiesz udział w promocji

Komentowanie zamknięte do odwołania