100 zł na zakupy w Allegro za założenie Konta dla Młodych w PKO BP

0

Jeszcze tylko do końca miesiąca możecie skorzystać z promocji PKO BP, w której wynagradzane są osoby do 26. roku życia. Wystarczy założyć Konto dla Młodych i spełnić bardzo proste warunki. W zamian uczestnicy promocji otrzymają 100 zł w postaci bonu do wydania w serwisie Allegro.

Warunki przystąpienia do promocji

By móc przystąpić do promocji, uczestnicy muszą być nowymi klientami banki. Za nowych klientów uważa się osoby nieposiadające żadnego konta w PKO w okresie od 1 stycznia 2017 do 31 grudnia 2017 r. Wykluczeni są również klienci Inteligo. Oczywiście, jak wynika z charakterystyki Konta dla Młodych jest ono przeznaczone dla osób do 26. roku życia.

Jeśli spełniamy powyższy warunek i chcemy wziąć udział w promocji – to możemy złożyć wniosek o Konto dla Młodych za pośrednictwem tej strony. Przy składaniu wniosku należy wyrazić odpowiednie zgody oraz zdecydować się na kartę debetową MasteCard.

Po złożeniu wniosku będziemy musieli jeszcze zarejestrować się w promocji na pkobp.pl/mozeszwszystko

Czas na złożenie wniosku i rejestracje mamy do 30 marca 2018 r.

Samo zarejestrowanie się w promocji sprawi, że przyznane nam zostanie 100 zł do wydania w Allegro. Bon otrzymamy za pośrednictwem serwisu bankowości internetowej PKO do 20 kwietnia 2018 r.

UWAGA! Pula bonów wynosi 3500 sztuk. Jeśli limit zostanie wyczerpany wcześniej, to promocja skończy się przed 30 marca. Póki co wciąż można w niej wziąć udział.

Regulamin promocji znajduje się pod tym linkiem

O Koncie dla Młodych

Konto dla Młodych jest rachunkiem praktycznie całkowicie darmowe. Jedyną opłatę można ponieść w przypadku posiadania karty debetowej. Unikniemy jej, jeśli wykonamy min. 5 transakcji bezgotówkowych na dowolną kwotę w ciągu miesiąca. Poza tym rachunek nie wymaga ponoszenia dodatkowych kosztów.

Tutaj założycie Konto dla Młodych i weźmiecie udział w promocji

Komentowanie zamknięte do odwołania