100 zł na zakupy w Rossmannie + 2% moneyback za założenie Konta Optymalnego w BGŻ BNP

0

BGŻ BNP na szeroką skalę zaczął promować swój nowy rachunek – Konto Optymalne. Standardowa oferta umożliwia zdobywanie 2 proc. moneyback, co przez cały okres promocji pozwala otrzymać do 300 zł zwrotu. Poza tym w ostatnich promocjach mogliśmy zdobyć 100 zł premii w postaci pieniężnej lub bonu – do wydania w Allegro i na stronie bonprix.pl. Tym razem możemy zgarnąć 100 zł bonu na zakup w drogeriach Rossmann.

Kto może skorzystać z promocji?

W promocji mogą wziąć osoby, które nie posiadają ważnej umowy ramowej z BGŻ BNP Paribas oraz od 12.12.2016 r. nie były posiadaczami/współposiadaczami konta osobistego w BGŻ BNP Paribas.

Oznacza to, że jeśli nie jesteśmy/byliśmy klientami BGŻ BNP przez ostatnie pół roku, to możemy wziąć udział w promocji.

Uwaga – jeśli jesteście klientami BGŻ Optima, nic nie stoi na przeszkodzie w udziale w promocji BGŻ BNP.

Jak zdobyć 100 zł do Rossmanna?

Na wstępie należy zarejestrować się na stronie promocji – pod tym adresem. Ostateczny termin to 10.07.2017 r. Następnie będziemy musieli złożyć wniosek o Konto Optymalne razem z kartą debetową. Czas na zawarcie umowy będziemy mieli do 27 lipca 2017 r. Umowę podpiszemy za pośrednictwem kuriera.

Po otworzeniu konta w BGŻ BNP, zostaniemy zobowiązani do spełnienia dwóch warunków w sierpniu 2017 r.:

 • zapewnić wpływy na konto na min. 1000 zł,
 • wykonać płatności kartą na min. 300 zł (liczą się tylko stacjonarne punkty usługowo-handlowe).

Uwaga! W promocji może wziąć udział tylko 1000 pierwszych osób, która zarejestruje się na stronie akcji.

Do 1 września powinniśmy otrzymać od organizatorów informację o przyznaniu premii. Wiadomość, w której będzie znajdował się dedykowany link, zostanie przesłana na adres mailowy podany przy rejestracji.

Do 18 września powinniśmy otrzymać potwierdzenie, a do 20 września 2017 r. będziemy musieli zalogować się na stronie promocji, gdzie wymagane będzie podanie naszego adresu korespondencyjnego. 100 zł zostanie wysłane do nas w postaci karty podarunkowej. Karta powinna przyjść pocztą do 30 września 2017 r. Bon będzie ważny przez rok – do 30 września 2018 r.

Zobacz regulamin promocji „Atrakcyjne konto”

Zwrot za zakupy bezgotówkowe do 300 zł

Nowi klienci, którzy założą Konto Optymalne do 31 sierpnia 2017 r. będą mogli otrzymywać zwroty środków za transakcje kartą. Okres karencji wynosi 6 miesięcy – co oznacza, że jeśli nie posiadaliśmy rachunku osobistego w BGŻ BNP w ciągu ostatniego pół roku, to możemy skorzystać z promocyjnych warunków.

Co zyskujemy?

Moneyback w przypadku nowego konta od BGŻ BNP wynosi 2 proc. wartości transakcji kartą płatniczą. Miesięcznie możemy zdobyć maksymalnie 25 zł. Zwroty będą przyznawane przez 12 miesięcy od zawarcia umowy. Wypłata premii nastąpi do końca miesiąca po miesiącu od wykonania płatności. Łącznie w ciągu trwania promocji możemy zdobyć nawet 300 zł moneybacku.

Bank, podobnie jak w przypadku poprzednich promocji, wyklucza niektóre rodzaje transakcji. Nie uznawane będą płatności oznaczone następującymi kodami MCC:

 • 4111 – określający m.in. usługi transportowe,
 • 4829 – określający internetowe przekazy pieniężne,
 • 4900 – określający płatność rachunków,
 • 6012 – określający instytucje finansowe,
 • 6051 – określający przekazy pieniężne w instytucjach finansowych,
 • 6211 – określający brokerów ubezpieczeniowych,
 • 7995 – określający kasyna oraz zakłady bukmacherskie i im podobne,
 • 8999 – określający profesjonalne usługi, nieklasyfikowane pod innymi kodami MCC, o ile płatność zidentyfikowana jest jako zagraniczna (country code inny niż Polska).

Tutaj znajduje się regulamin promocji „Konto z Money Back”

Co oferuje nowe Konto Optymalne od BGŻ BNP Paribas?

Konto Optymalne jest nowym rachunkiem w ofercie BGŻ BNP. Rachunek jest całkiem niezły na tle konkurencji. Przede wszystkim nie wiąże się z ponoszeniem wysokich kosztów i – co zostało opisane powyżej – umożliwia otrzymywanie moneybacków.

 • Otworzenie i prowadzenie konta – 0 zł
 • Wydanie i korzystanie z karty debetowej – 0 zł
 • Przelewy internetowe i za pomocą aplikacji mobilnej – 0 zł
 • Wypłata środków z bankomatów – 0 zł w bankomatach BGŻ BNP i Planet Cash; inaczej 5 zł

Tutaj założysz Konto Optymalne i będziesz miał szansę na otrzymanie bonu do drogerii Rossmann.

Komentowanie zamknięte do odwołania