100 zł na zakupy w H&M za założenie Konta Optymalnego w BGŻ BNP Paribas

0

W ostatnim czasie pojawiła się nowa odsłona promocji od BGŻ BNP Paribas. Osoby, które założą w tym banku konto osobiste, w ramach moneyback, mogą maksymalnie zdobyć do 300 zł premii – tym razem za płatności mobilne. Oprócz tego, nowi klienci mogą liczyć na dodatkowe bonusy – np. bon na 100 zł do wydania w sklepach H&M.

Ostatnio opisaliśmy promocję, w której można było zdobyć 100 zł premii za płatności bezgotówkowe na stacjach benzynowych. Obecnie można także zdobyć 100 zł na zakupy w sklepach H&M. Poza tymi dwiema promocjami, aktywnie korzystając z Konta Optymalnego można zdobyć do 300 zł premii w postaci zwrotu za transakcje mobilne.

Warunki promocji „Stylowe Konto”

Warunki promocji “Stylowe Konto” są bardzo podobne to wcześniejszej akcji związanej z płatnościami na stacjach benzynowych. Warunkiem przystąpienia do promocji jest posiadanie statusu nowego klienta. Za takiego uważa się osobę, która przez ostatnie 36 miesięcy nie posiadała konta osobistego w BGŻ BNP Paribas.

Aby przystąpić do promocji, najpierw należy zarejestrować się na stronie – pod tym adresem. Po rejestracji, na podany adres mailowy powinniśmy otrzymać dedykowany link, za pomocą którego zostanie wygenerowany wniosek o założenie Konta Optymalnego. Ważne jest wyrażenie zgody na przekazanie tajemnicy bankowej współorganizatorowi promocji. Czas na składanie wniosków o konto mamy do 22 grudnia 2017 r. Jednak promocja może skończyć się wcześniej – ze względu na ograniczoną liczbę wniosków. Limit wynosi 1000 wniosków.

Jak otrzymać bon 100 zł do H&M?

Bon na zakupy w sklepach H&M otrzymamy po spełnieniu dodatkowych warunków. Po pierwsze, trzeba zapewnić wpływy na min. 1000 zł w ciągu miesiąca. Po drugie, należy wykonać transakcje bezgotówkowe kartą na min. 300 zł. Oba warunki należy spełnić w styczniu 2018 r.  Oprócz tego, bank wymaga zalogowania się do bankowości internetowej, ale to prawdopodobnie zrobią wszyscy bez względu na warunki promocji.

Nie wszystkie transakcje bezgotówkowe będą uznawane. Z promocji są wykluczone transakcje o kodach MCC:

  • 7995, określający kasyna oraz zakłady bukmacherskie i im podobne,
  • 8999, określający profesjonalne usługi, nieklasyfikowane pod innymi kodami MCC, o ile płatność zidentyfikowana jest jako zagraniczna (country code inny niż Polska),
  • 4111, określający m.in. usługi transportowe,
  • 6012, określający instytucje finansowe,
  • 6211, określający brokerów ubezpieczeniowych,
  • 6051, określający przekazy pieniężne w instytucjach finansowych,
  • 4829, określający internetowe przekazy pieniężne,
  • 4900 określający płatność rachunków.

Jeśli spełnimy powyższe warunki, to do 16 lutego 2018 r. powinniśmy otrzymać informację o przyznaniu bonu. Wiadomość przyjdzie na wcześniej podany adres mailowy.

Bon otrzymamy w postaci kodu rabatowego, który zostanie wysłany SMS-em do 12 marca 2018 r.

Polecam sprawdzić również równoległą promocję, w której można zdobyć 100 zł premii za płatności na stacjach benzynowych. W tamtejszym wpisie opisane zostały warunki Konta Optymalnego. Warto dodać, że praktycznie darmowego rachunku osobistego.

Tutaj zmieszczony zostaje Regulamin Promocji „Stylowe Konto”.

Za pomocą tego linku zarejestrujecie się w promocji i otworzycie Konto Optymalne w BGŻ BNP Paribas

Komentowanie zamknięte do odwołania