100 zł lub 50 zł dla osób zakładających Plan Depozytowy 160 dni w Toyota Banku

0

Toyota Bank przez ostatnie miesiące wypuszczał coraz to nowe promocje w ramach akcji Rok Korzyści. Na łamach naszego serwisu opisywaliśmy wiele z nich. Teraz ruszyła kolejna, związana z kontem i lokatą. Spełniając odpowiednie warunki możemy dodatkowo zgarnąć 50 zł lub 100 zł oraz otrzymać punkty honorowane w programie partnerskim Toyota Banku. W promocji mogą wziąć udział także starzy klienci.

100 zł premii dla nowych klientów

W promocji przeznaczonej dla nowych klientów można zdobyć 100 zł premii. Status nowego klienta oznacza, że od dnia 1 stycznia 2016 r. nie mogliśmy być posiadaczem Konta Jedynego. Jeśli przez okres ponad 1,5 roku nie mieliśmy sztandarowego rachunku osobistego od Toyota Banku – to możemy przystąpić do promocji jako nowi klienci.

Na wstępie będziemy musieli zarejestrować się na stronie promocji – podając dane osobiste i adres e-mail (wymagane jest również wyrażenie stosownych zgód). Po rejestracji otrzymamy link za pomocą którego będziemy mogli otworzyć Konto Jedyne. Tutaj potrzebne będą zgody na przesyłanie informacji handlowych i przekazanie danych objętych tajemnicą bankową organizatorowi promocji. Aby skorzystać z promocji, należy zarejestrować się i wysłać wniosek do 10 lipca 2017 r.

Umowa zostanie zawarta za pośrednictwem kuriera.

Kolejnym krokiem będzie założenie przynajmniej jednej lokaty Plan Depozytowy na 160 dni na min. kwotę 5 tys. zł. Lokata posiada oprocentowanie 2,25 proc. w skali roku. Należy ją otworzyć do 3 sierpnia 2017 r. Lokatę należy utrzymać co najmniej przez 90 dni od otworzenia.

Udział w promocji wymaga rejestracji w Klubie Korzyści – programie lojalnościowym Toyota Banku – który został opisany tutaj.

Obecni klienci i 50 zł premii

Osoby posiadające konto w Toyota Banku także mogą coś ugrać. Bank dla obecnych klientów przewidział 50 zł premii. Warunki są podobne, jak w przypadku nowych klientów.

Wpierw należy zarejestrować się na stronie promocji. Podczas rejestracji zaznaczamy, że posiadamy już Konto Jedyne. Podobnie jak wcześniej, wymagane jest wyrażenie odpowiednich zgód.

Do 3 sierpnia należy założyć przynajmniej jedną lokatę Plan Depozytowy 160 dni – przy czym saldo na rachunkach musi zwiększyć się o min. 5 tys. zł. Pod uwagę jest brane saldo z 25 czerwca 2017 r. Posiadając w tym dniu 20 tys. zł na depozytach w Toyota Banku musimy zwiększyć saldo do 25 tys. zł i utrzymać je przez 30 dni.

Dla starych klientów również obowiązuje konieczność zarejestrowania się w Klubie Korzyści – jeśli nie zrobiliśmy tego wcześniej.

Premie – zarówno w przypadku nowych, jak i starych klientów – zostaną wypłacone do 6 grudnia 2017 r. Wcześniej, bo do 20 listopada powinniśmy otrzymać informację o przyznaniu nagrody.

Warunki Konta Jedynego zostały przedstawione tutaj – w rankingu konto osobistych. Ogólnie korzystanie z konta kosztuje 2,49 zł miesięcznie. Jednak opłata może zostać ominięta, jeśli wykonamy transakcje kartą na min. 400 zł w ciągu miesiąca. Karta debetowa jest bezpłatna.

Regulamin promocji znajdziecie klikając tutaj

Tutaj założysz lokatę Plan Depozytowy – i jeśli nie posiadasz – Konto Jedyne w Toyota Banku

Komentowanie zamknięte do odwołania